فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

درباره ما

با سلام

سایت ارائه شده دارای کلیه قوانین جمهوری اسلامی بوده و دریافت نماد الکترونیک نشان از اعتماد سایت می باشد. سایت با هدف آموزش و یادگیری دانشجویان در زمینه برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد. راهنمایی و نظرات شما ما را در هر چه بهتر بودن کمک خواهد نمود. در صورت تمایل از قسمت "تماس با ما" مکاتبه فرمایید. 

همچنین توجه داشته باشید، از آنجایی که خرید و فروش پایان نامه فارسی جرم است تمامی پایان نامه ها انگلیسی می باشند که شبیه سازی هم دارند.

با احترام

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟