فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی دیزل ژنراتور اضطراری و موتور Asynchronous

شبیه سازی دیزل ژنراتور اضطراری و موتور Asynchronous

ديزل ژنراتور ترکيبي از يک موتور ديزل و يک ژنراتور ميباشد که محورهاي آنها با يکديگر به صورت مکانيکي کوپل شده اند. گاورنر ديزل ژنراتور با تنظيم ميزان سوخت ورودي به موتور ديزل، به کنترل سرعت آن مي پردازد. مدل هاي ديناميکي موجود براي ديزل ژنراتور برخي خصوصيات کارکرد عملي آن به همراه سيستم کنترل سرعت (نوسانات ناميراي سرعت) را توجيه نمي نمايد. فایل زیر یک شبیه سازی در سیمولینک مطلب برای دیزل ژنراتور اضطراری و موتور Asynchronous می باشد. شبیه سازی اجرا و نتیجه خروجی آن در شکل کنار نشان داده شده است.

به عبارتی دیگر شبیه سازی فوق با در نظر گرفتن خطا به سیستم  و در حالت islanding یک موتور القایی و دیزل ژنراتور با در نظر گرفتن پخش بار (Powergui) می باشد.

 

در این زمینه مقالات مختلفی وجود دارد که برای کمک دانشجویان یکی از این مقالات در لینک زیر معرفی شده است:

https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-319-13707-0_1


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
power_machines_1982520_9814.zip14k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟