فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

جایابی بهینه منابع تولید پراکنده با در نظر گرفتن قیمت حاشیه ای

این شبیه سازی حاصل کار یک مقاله فارسی در نرمافزار مطلب و پاورورد می باشد. اصل مقاله به زبان فارسی بوده و کلیه شبیه سازی ها به همراه مقاله در پیوست قرار داده شده است. لازم به ذکر است اصل مقاله به صورت ورد برای راحتی کار دانشجویان در نظر گرفته شده است.

عنوان مقاله

جایابی بهینه DG در بازار برق عمده فروشی به منظور مدیریت تراکم و کاهش هزینه سیستم

چکیده مقاله

در این مقاله جهت جایابی بهینه منابع تولید پراکنده(DG) در بازار برق عمده فروشی برپایه پخش توان بهینه، روشی نوین بر اساسLMP با عنوان شاخص هزینه سیستم(SCI) ارایه شده است. در کنار مساله جایابی بهینه، اندازه بهینه این منابع نیز محاسبه می­‌شود. مکان‌های مطلوب برای جایابی DG براساس قیمت حاشیه‌ای محلی(LMP) تعیین ‌شده که شاخص LMP بصورت ضریب لاگرانژ معادله پخش توان اکتیو در هر باس تعریف می­شود. شاخص دیگری که در یافتن مکان‌های مطلوب برای جایابی DG بکار می­‌رود شاخص پرداخت مشتری(CP) است که برای هر شین از حاصلضرب LMP در بار شین مربوطه بدست می­‌آید. روش پیشنهادی روی سیستم 9 باسه اصلاح شده IEEE اجرا شده است. نتایج شبیه­سازی نشان می­دهد که روش‌ پیشنهادی جنبه‌های مهندسی بهره‌برداری سیستم و جنبه‌های اقتصادی بهره‌برداری بازار را تامین کرده و با تعیین بهینه مکان DG در محیط بازار سبب کاهش هزینه سیستم و مدیریت تراکم خطوط می­شود.

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
DG_212947_1469.zip394.1k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟