فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

پخش بار اقتصادی به کمک الگوریتم کلونی زنبور عسل

شبیه سازی کامل پخش بار اقتصادی با الگوریتم کلونی زنبور عسل به همراه یک مقاله مرجع در این قسمت قرار داده شده است. همچنین به منظور یادگیری بهتر یک مقاله فارسی به انها اضافه شده است تا یادگیری بهتری ایجاد نماید. همچنین توضیحات کامل مبنی بر اینکه فایل چگونه اجرا شود در فایلی مجزا به صورت ورد قرار داده شده است.

عنوان مقاله انگلیسی مورد شبیه سازی

A new modified artificial bee colony algorithm for the economic dispatch problem

Energy Conversion and Management 89 (2015) 43–62

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ELD-ABC_213034_6640.zip923.9k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟