فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

ادوات فکتس -پایداری ولتاژ

ادوات فکتس -پایداری ولتاژ

شبیه سازی زیر یکی از جامع ترین شبیه سازی موجود می باشد. در شبیه سازی زیر شامل چنین زیر فولدر می باشد و به بررسی تاثیر کلیه ادوات فکت از جمله UPFC-SVC-TCSC-STATCOM-SSSC در حالت های مختلف مانند زاویه اتش-تزریق جریان-راکتانس متغییر پرداخته شده است. این شبیه سازی بر روی سیستم نمونه 118 باسه تست و به همراه گزارش کار 34 صفحه ورد کامل ارائه شده است. بیشتر مورد استفاده دانشجویان ارشد در درس دینامیک و ادوات فکت می باشد. شبیه سازی در محیط مطلب انجام شده و شما می توانید بر روی هر سیستم دلخواه دیگری تست نمایید. شبیه سازی بسیار روان است و به راحتی می توانید هم در پروژه درسی و هم در استخراج مقالات بهره ببرید. 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
FACTs_213915_1667.zip801.4k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟