فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

مدیریت انرژی منابع تجدید پذیر به صورت بهینه سازی-stand-alone

مدیریت انرژی منابع تجدید پذیر به صورت بهینه سازی-stand-alone

شبیه سازی حل مساله مدیریت انرژی به در نظر گرفتن منابع تولید انرژی ماندد خورشیدی -بادی و دیزل و باطری به صورت مساله بهینه سازی و حل آن به کمک الگوریتم اجتماع ذرات می باشد. شبیه سازی اجرا شده می باشد. در این زمینه مقالات زیادی وجود دارید که ما یکی را به عنوان مرجع معرفی می نماییم.

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0960148115001615

 همچنین برای دانشجویان محترم یک مقاله فارسی هم ضمیمه شده ایت.. در این زمینه پایان نامه به فرمت ورد هم وجود دارد که هزینه آن جدا بوده و می توانید از طریق ایمیل پیگیری نمایید.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Modiriat_Micro_Grid_PSO_218575_8880.zip140.2k
A-11-400-8_218575_7159.zip3 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟