فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

مدیریت انرژی در میکرو گرید

مدیریت انرژی در میکرو گرید

در زیر یک مقاله بسیار کامل فارسی برای یادگیری مفهوم بهینه سازی در میکروگرید به منظور مدیریت انرژی پرداخته است. بخشی از توضیحات این مقاله در زیر داده شده است.

برای کسب اطمينان از مصرف بهينه انرژی در ريزشبکه‌ها ، ارائه سيستم مديريت انرژی مناسب و کارآمد از اهميت ويژه‌ای برخوردار است. امروزه با به‏کارگيری منابع انرژی تجديدپذير و همچنين، سيستم‌های ذخيره‌کننده انرژی در MG، علاوه بر کاهش آلايندگی ناشی از مصرف سوخت‌های فسيلی می‌توان ايمنی و قابليت اطمينان سيستم قدرت را نيز افزايش داد. هدف اصلی به‏کارگيری الگوريتم بهينه‌سازی EMS، افزايش سهم توليد انرژی توسط منابع تجديدپذير و در نتيجه مينيمم‌نمودن هزينه کل بهره‌برداری و کاهش قيمت تمام‌شده برای مصرف‌کنندگان است. مهم‏ترين نوآوری ارايه شده در اين مقاله پياده‌سازی EMS بر روی ريزشبکه شرکت مرکز تحقيقات انرژی کاتالونيا برپايه روش بهينه‌سازی کلونی زنبور مصنوعی در حالت متصل به شبکه سراسری جهت توزيع اقتصادی توان مابين عنصرهای مختلف موجود و با توجه به قيمت پيشنهادی آن‏هاست. نتايج بهينه به‏دست‌آمده از الگوريتم پيشنهادی در مقايسه با الگوريتم EMS برپايه روش برنامه‌ريزی غير خطی گويای کاهش حدود 18 درصد هزينه کل توليد الکتريسيته و نيز افزايش کارآيی اين الگوريتم در مديريت سمت توليد و مصرف است.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 900 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
EDR_218588_7873.zip1.1 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟