فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

برنامه ریزی فیدر در سیستم توزیع با در نظر گرفتن تغییرات بار و هزینه

فایل زیر شامل شبیه سازی مقاله با عنوان زیر می باشد. در این فایل شبیه سازی و اصل مقاله و ترجمه یا به گزارش کار 17 صفحه ای به فرمت ورد موجود می باشد. بخشی از توضیحات ورد مقاله عبارت است از:

این مقاله مطالعه بر روی شبکه های نمونه را در چندین بخش انجام داده است. در قسمت اول فقط توپولوژی اصلی شبکه را بدون لحاظ نمودن ضرائب وزنی در نظر گرفته است و تنها هزینه ناشی از تلفات و خروج مشترکین را به دست آورده است. در قسمت دوم همان توپولوژی اصلی شبکه را در نظر گرفته است اما ضرائب وزنی را برای متغیرها لحاظ نموده است. در قسمت سوم نیز با در نظر گرفتن ضرائب وزنی برای متغیرهای شبکه بهترین توپولوژی شبکه را برای تمام طول سال برای شبکه نمونه یافته است. در قسمت چهارم نیز با در نظر گرفتن شاخصی بر اساس اختلاف بار بین سطوح بار متوالی، پروفیل بار سالانه را به چندین بخش تقسیم نموده است، که هر کدام از این بخش ها بازه زمانی مشخصی را دربر می گیرد. سپس با استفاده از تکنیک های بهینه سازی بهترین توپولوژی شبکه را در هر کدام از این سطوح باری می یابد. در واقع در بازه های زمانی متفاوتی که برای سیستم مشخص می شود حالت های باز یا بسته بودن سوئیچ ها را مشخص می کند.

 

اصل مقاله کار بسیار سنگی می باشد که می توانید مطالعه فرمایید:

 

Distribution Feeder Scheduling Considering

Variable Load Profile and Outage Costs

IEEE TRANSACTIONS ON POWER SYSTEMS, VOL. 24, NO. 2, MAY 2009


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Feeder_222908_1198.zip1.1 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟