فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

پخش‌باراقتصادي و آلودگي‌هاي محيطي به کمک الگوريتم چند منظوره NSGA-II

پخش‌باراقتصادي و آلودگي‌هاي محيطي به کمک الگوريتم چند منظوره NSGA-II

يکي از مسايل مهم در صنعت برق امروزي توليد آلودگي‌هاي محيط زيستي در اثر مصرف سوخت‌هاي فسيلي و توليد گازهاي خطرناکي چون مونواکسيد و دي‌اکسيد کربن مي‌باشد. در اين شبیه سازی به حل مساله پخش‌بار اقتصادي با در نظر گرفتن آلودگي‌هاي محيطي (EED) ايجاد شده به کمک الگوريتم چند منظوره NSGA-II پرداخته شده است. مساله EED يک مساله غيرخطي با در نظر گرفتن تابع هزينه توليد، آلودگي محيط زيست و تلفات يکي از مسايل مهم در سيستم امروزي مي‌باشد. براي تطابق مساله با مساله واقيعت قيود ناشي از ژنراتورها، خطوط و ساير محدوديت‌هاي عملي لحاظ شده است. در الگوريتم NSGA-II براساس مرتب کردن خارجي تابع شايستگي‌ها به يافتن جواب مناسب مي‌پردازد، در حقيقت در اين الگوريتم براساس بهينه‌سازي پارتو به کمک آنتروپي انبوهي به يافتن جواب مناسب در تابع‌هاي موجود مي‌پردازد. آنتروپي انبوهي يک معيار مناسب براي تخمين براساس جمعيت مي‌باشد. بررسي‌هاي مورد نظر بر روي سيستم استاندارد 30 باسه استاندارد IEEE انجام گرفته شده و نتايج به دست آمده از آن با نتايج به دست آمده از ساير روش‌ها مقايسه شده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MOEA-NSGA-II_224386_2891.zip15.1k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟