فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

کاوش الگوی ماتریسی از کاربران سیار

این یک سمنار 50 صفحه ای ورد برای موضوع "کاوش الگوی ماتریسی از کاربران سیار" می باشد. بخش چکیده سمینار

کاوش داده کاربر سیار در مورد استخراج اطلاعات از داده های خام جمع آوری شده از کاربران سیار است  .  در این زمینه چند رویکرد توسعه یافته وجود دارد ، مانند الگوی فراوانی (گاه و تانیار 2004) ،  الگوی گروه (لیم ، وانگ ، اونگ و همکاران 2003 ؛ وانگ ، لیم ، و هوانگ ، 2003) ، الگوی موازی (گاه و تانیار 2005) و کاوش داده سیار کاربر وابسته به مکان (گاه و تانیار 2004)  .  روش های پیش از این پیشنهاد شده اشکال مشترک منابع پر هزینه را که در شناسایی محل نقطه سیار و به روز رسانی ثابت اطلاعات محل صرف میشد داشتند  .  هدف روش پیشنهادی رسیدگی به این مسئله با استفاده از روش وابسته به محل کاوش داده کاربر سیار است . الگوی ماتریس به نظر می رسد به نقاط سیار از نقطه نظر یک محل خاص ثابت نگاه میکند تا اینکه به طور مداوم به دنبال نقطه سیار خود باشد . این را می توان با استفاده از ماتریس پراکنده برای نگاشت مکان فیزیکی و استفاده از خود ماتریس برای بقیه فرایند کاوش ، به جای شناسایی مختصات واقعی کاربران سیار انجام داد . این منجر به بهره وری بهتر عملکرد با اندکی اغماض در دقت میشود . زمانی که نقاط سیار همراه با منطقه نگاشت برداری فیزیکی تلاقی کنند ، ماتریس مشخص خواهد شد و برای انجام کاوش داده کاربر سیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت . سپس روش پیشنهادی خود را از یک ماتریس تک لایه به ماتریس چند لایه به منظور تطبیق کاوش در زمینه های مختلف گسترش میدهد ، از جمله کاوش رابطه بین موضوع غذا و مد در یک منطقه جغرافیایی ، تا بنابراین آن را مستحکم تر و انعطاف پذیر تر سازد . عملکرد و ارزیابی نشان می دهد که روش پیشنهادی را می توان برای کاوش داده کاربر سیار استفاده کرد .


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
hosh_seminar_224711_1512.zip452.4k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟