فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

پیش بینی تقاضای زنجیره عرضه با استفاده از دستگاه الگوریتم های یادگیری

53 صفحه ورد در مورد موضوع بیان شده در ای فایل قرار داده شده است.
بخشی از چکیده سمینار

مدیریت زنجیره عرضه در محیط اجتماعي پیچیده، پویا و نامشخص امروز، یکی از چالش های کلیدی مؤثر بر موفقیت کسب و کار است. یکی از عوامل بسیار مهم مدیریت موثر زنجیره عرضه مشتری، قابلیت تشخیص الگوهای تقاضا و عکس العمل نشان دادن بر طبق تغییرات در مواجهه با رقابت شدید است. بنابراین، توانایی کافی برای پیش بینی تقاضا توسط شرکت کنندگان در زنجیرة عرضه برای بقای کسب و کار بسیار حیاتی است. پیش بینی تقاضا توسط این واقعیت که الگوهای ارتباط بین شرکت کنندگان که در یک زنجیرة عرضه ظاهر می شوند تمایل به اعوجاج تقاضای مصرف کنندگان اصلی و ایجاد سطوح بالای اختلال دارند، تشدید می شود. اعوجاج و اختلال، تاثیر منفی بر کیفیت پیش بینی شرکت کنندگان دارد. این کار، به بررسی کاربرد تکنیک های فراگیری ماشین (ML) و مقایسة عملکرد آنها با روش های سنتی تر به منظور بهبود دقت پیش بینی تقاضا در زنجیره تامین می پردازد. بدین منظور، ما از مجموعه داده های دو شرکت های خاص استفاده کردیم (تولید کننده شکلات و تولید کننده کارتریج تونر) و نیز داده های بررسی آماری تولید کانادا. مجموعه ای از تکنیک های پیش بینی سنتی و ML، برای داده های تقاضا و مقایسه دقت روش، اتخاذ گردید. به عنوان یک گروه، تکنیک های فراگیری ماشین به طور متوسط و نه در شرایط رتبه بندی کلی، عملکرد بهتری نسبت به روش های سنتی دارند. ما همچنین نشان دادیم که برای درخواست های متعدد، ماشین بردار حایل (SVM) طوري برنامه ريزي شده كه دقیق ترین پیش بینی ها را تولید می کند.
اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Forecasting_224729_9451.zip1.3 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟