فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

جایابی بهینه ایستگاه های توزیع

جایابی بهینه ایستگاه های توزیع

فایل زیر شبیه سازی جابابی بهینه سااستیشن یا پست ها در سیستم توزیع می باشد. در اين مقاله روشی نوين در جايابی بهينه پستهای توزيع بر پايه الگوريتم ژنتيک ارائه شده اسـت. در ايـن روش محل و ظرفيت بهينه پستهاي توزيع و حوزه تغذيه بهينه آنها با در نظر گرفتن حـداقل تلفـات و ملاحظـات اقتصادي تعيين مي شود. همچنين محدوديت افت ولتاژ مجاز در شبکه فشار ضعيف نيز در طراحي لحاظ ميگردد. روش پيشنهادی در طراحی شبکه های توزيع شهرهای زنجان و قزوين پياده سازی شـده و در ايـن مقالـه نتـايج بدست آمده در يک منطقه نمونه ارائه شده است. نتايج بدست آمده کارايي روش ارائه شده را نشان مي دهد. 

همچنین مقاله فارسی در این زمینه در فایل پیوست قرار داده شده است.

 

مقاله مجرع در این زمینه با عنوان

Optimum Feeder Routing and Distribution Substation Placement and Sizing using 

Indian Journal of Science and Technology, Vol 7(10), 1682–1689, October 2014


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Substations_225236_1910.zip320.4k
9_028_225236_1673.zip318k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟