فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

قابلیت اطمینان-اجتماع ذرات

در فایل زیر شبیه سازی مقاله زیر انجام گرفته است. همچنین توضیحات ورد آن هم به صورت یک پایان نامه موجود است ولی به دلیل افزایش قیمت از گذاشتن آن خودداری شده است. در صورت لزوم می توانید با ایمیل تماس بگیرید تا بعد دریافت فایل از این قسمت پایان نامه هم فرستاده شود. شبیه سازی در فایل زیر کاملا درست می باشد و در مقاله مرجع قرار داده شده است. 

DISTRIBUTION SYSTEMS RELIABILITY ANALYSIS PACKAGE USING
MATLAB GRAPHICAL USER INTERFACE (GUI)

International Journal on “Technical and Physical Problems of Engineering” (IJTPE), Iss. 10, Vol. 4, No. 1, Mar. 2012

 

بخشی از پایان نامه 

در این پایان نامه به معرفي مختصر و روش­هاي استفاده بهينه از شبكه‌های توزيع پرداخته می­شود. سعي بر اين می­شود كه از ديد مديريت شبكه نقاط ضعف و قوت و لزوم بهينه‌سازي سيستم بررسی شود. سپس  ساختارهاي متعارف شبكة توزيع مورد بررسي قرار گیرد. و در ادامه به معرفي و بررسی مفاهيم کيفيت برق، قابليت اطمينان و دسترسی به سيستم؛ به‌ همراه بيان دلايل اهميت آنها پرداخته‌ می­شود. سپس به بررسی شاخص­هاي اصلي و تکميلي قابليت اطمينان شبکه توزيع و روش محاسبات آنها پرداخته می­شود. همچنین برای جایابی بهینه با توجه به اطلاعات لازم شبکه مکان­های کاندید برای نصب کلیدها مشخص می شود.. همچنین انتخاب نوع مناسب کلیدها جهت بهبود شاخص های قابلیت اطمینان با انجام مقایسه بین کلیدهای بکار رفته در شبکه های توزیع اعم از سکشنالایزر ها و رکلوزرها و... انجام می شود و سپس مکان بهینه از نظر قابلیت اطمینان بالا و مقرون به صرفه بودن هزینه تعیین می گردد. که در نهایت با استفاده از نرم افزار  MATLAB  شبیه­سازی­ها انجام می­گیرد.در این پایان نامه از سیستم تست استاندارد IEEE استفاده می شود .


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
project_226074_3348.zip1.1 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟