فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

برنامه¬ريزي توسعه شبكه انتقال با الگوریتم اجتماع ذرات

فایل زیر شبیه سازی در زمینه توسعه شبکه انتقال می باشد. به عبارتی دیگر در فایل زیر یک ورد 18 صفحه ای به صورت تایپ شده برای گزارش کار و یک مقاله انگلیسی (البته در این زمینه مقالات مختلفی وجود دارد که ما یک مقاله را معرفی کرده ایم) برای یادگیری موضوع قرار داده شده است. شبیه سازی در نرم افزار مطلب انجام شده و بر روی یک سیستم نمونه اجرا شده است و شما می توانید بر روی هر سیستم دلخواهی اجرا نمایید. 

 اطلاعات مقاله مرجع پیشنهادی

Application of Particle Swarm Optimization for Transmission Network Expansion Planning with Security Constraints

Research Journal of Applied Sciences, Engineering and Technology 7(13): 2605-2611, 2014


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
TNEP_228616_6016.zip329.2k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟