فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی سیستم قدرت 16 ماشینه 69 باسه

شبیه سازی سیستم قدرت 16 ماشینه 69 باسه

فایل زیر یک شبیه سازی کامل برای مدلسازی سیستم قدرت 16 ماشینه است که به طراحی کنترلر PSS پرداخته شده است. نکته مهم در این شبیه سازی این است که در این فایل با تمامی جزییات از جمله پخش بار و محاسبه مقادیر ویژه و ترسیم مقادیر به سمت چپ صفحه مختلط انجام گرفته است. مهمترین نکته در این شبیه شازی اینکه در هیچ سایتی یا مقاله ای شبیه سازی سیستم 16 ماشینه را نخواهید یافت. همچنین در این شبیه سازی حالت پایدار هم مدلسازی شده است. مرجع اصلی این مقاله در فایل قرار داده شده است که عنوان آن این است:

 

Dynamic genetic algorithms for robust design of multimachine power
system stabilizers

 

Electrical Power and Energy Systems 45 (2013) 242–251


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
New-England-New-Yourk_16m68b_228623_3796.zip16k
paper_228623_5980.zip687.7k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟