فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی بهبود دقت الگوریتم KNN در داده کاوی با استفاده از قوانین وابستگی

در فایل زیر شبیه سازی الگوریتم بهترین داده ها از روی همسایگی انجام گرفته است. همچنین برای یادگیری بهتر یک مقاله فارسی و انگلیسی با همین موضوع و به عنوان مرجع در داخل آن قرار گرفته است. 

عنوان مقاله فارسی

بهبود دقت الگوریتم KNN در داده کاوی با استفاده از قوانین وابستگی

عنوان مقاله انگلیسی

Introduction to k Nearest Neighbour Classification and Condensed Nearest Neighbour Data Reduction

 

چکیده فارسی مقاله

 

الگوریتم KNN یکی از بهترین و پرکاربردترین الگوریتم های دسته بندی است که از آن استفاده ی گسترده ای در کاربردهای مختلف می شود. یکی از مشکلات این الگوریتم، تأثیر یکسان همه ی خصیصه ها در محاسبه ی فاصله ی رکورد جدید با همسایه های آن رکـورد مـی باشـد، در صورتیکه برخی از این خصیصه ها برای عمل دسته بندی کم اهمیت ترند. این امر باعث گمراهی روند دسته بندی و کاهش دقت الگوریتم دسته بنـد می شود. در این تحقیق با استفاده از اقلام پر رخداد یکتایی در قوانین وابستگی به خصیصه های مختلـف وزن اختصـاص داده و بـا ایـن عمـل دقـت الگوریتم KNN را افزایش می دهیم. مقایسه ی نتایج ارزیابی این الگوریتم با 7 الگوریتم دیگر دسته بندی بر روی پایگـاه داده هـای مختلـف UCI ، بهبود قابل توجه دقت دسته بندی توسط این الگوریتم را نشان می دهد.

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
KNN_240640_9008.zip1.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟