فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

مدلسازی حرکت موشک به یک هدف فرضی

مدلسازی حرکت موشک به یک هدف فرضی

در این فایل مدلسازی حرکت موشک به یک هدف فرضی با کمک کنترل کننده PID انجام گرفته است. کنترل کننده مورد مطالعه با وجود ساختار ساده اما کارایی بسیار مناسبی در بسیاری از طرح های صنعتی بخصوص در مدلسازی موشکها دارد. در شبیه سازی این مدل از چند زیر مجموعه استفاده شده است که هر بخشی برای یک دلیل به کار می رود. در حقیقت ورودی اطلاعاتی است که به موشک داده می شود تا براساس نقطه ابتدایی هدف به سمت ان روانه می شود. سپس در هر مرحله بر نحوه حرکت موشک براساس فیدبکی که از تخمینگر دریافت می کند مسیر ان مرتب می شود. اما این فیدبک براساس مدل کنترلی پیشنهادی بهبود می یابد تا عملکرد بهتری از سیستم ارائه نماید.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Moshahk_292158_5166.zip26.1k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟