فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شناسایی سیستم غیر خطی شناسایی مدل منهتن (Hammerstein )

شناسایی سیستم غیر خطی شناسایی مدل منهتن (Hammerstein )

فایل زیر در حقیقت شناسایی سیستم غیر خطی شناسایی مدل منهتن به روش ARMAX می باشد. همچنین برای یادگیری بهتر و تسلط به موضوع یک پایان نامه 96 صفحه ای همراه فایل شبیه سازی قرار داده شده است. فایل کاملا صحیح و اجرا شده می باشد. همچنین برخی از روش های دیگر هم در فایل قرار داده شده است. این فایل برای شناسایی سیستم بکار گرفته می شود. همچنین در فایل شبیه سازی یک ورد 66 صفحه ای در نظر گرفته شده و با توضیحات گفته خروجی از کچا به دست آمده و شکل های آن ترسیم شده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 18,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ExtendedHammersteinModelID_302933_6911.zip17.4 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟