فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

مدسلسازی روش های مبتنی بر سری مانند ARIMA برای پیش بینی-ترافیک شهری نمونه شبیه سازی شده

مدسلسازی روش های مبتنی بر سری مانند ARIMA برای پیش بینی-ترافیک شهری نمونه شبیه سازی شده

فایل زیر شبیه سازی کامل مدسلسازی روش های مبتنی بر سری مانند ARIMA برای پیش بینی می باشد. در فایل داده ها در فایل اکسل جداگانه قرار داده شده اند. این شبیه سازی برای داده های واقعی ترافیک در یک شهر می باشد. برنامه اجرا شده و خروجی شبیه سازی PCAF یا همبستگی و سایر موارد در ان ترسیم شده است. دانشجویان محترم می توانند از داده های خود برای پیش بینی استفاده کننده و کافی است داده های خود را با داده های ترافیک شهر جایگزین نمایند. فایل شبیه سازی بسیار کامل می باشد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ARIMA_forecast_331158_5947.zip9.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟