فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در مورد تشخیص جزیره ای در میکرو گرید و کنترل آن

شبیه سازی در مورد تشخیص جزیره ای در میکرو گرید و کنترل آن

فایل زیر یک پایان نامه کامل 114 صفحه ای در زمینه تشخیص جزیره ای و کنترل آن در میکرو گرید می باشد. شبیه سازی به صورت سیمولینک انجام گرفته. از آنجایی که سیمولینک گسترده بود نمی توانستیم از همه بخش های آن در یک صفحه عکس بگیریم. در شکل کنار بخشی از شبیه سازی نشان داده شده است. در پایان نامه فرمول بندی و جزییات لازمه کار بیان شده است. این شبیه سازی برای به کار گیری در دروس دینامیک در رشته برق قدرت و پایان نامه بسیار مناسب می باشد. در حقیقت ما در این قسمت هزینه شبیه سازی را در نظر گرفته ایم و پایان نامه انگلیسی مد نظر ما نمی باشد و بابت آن هزینه در نظر نگرفته شده است. 

 

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 20,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
micro-grid_341519_2176.zip39.7k
thesis_341519_3211.zip4.5 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟