فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

استخراج اطلاعات از وب با سازماندهی خودکار صفحات وب درون و طراحی الگوی ماتریکس از طریق کاربران موبایل

استخراج اطلاعات  از وب با سازماندهی خودکار صفحات وب درون و طراحی الگوی ماتریکس از طریق کاربران موبایل

در این قسمت یک ورد کامل 51 صفحه ای تایپ شده در مورد صفحات وب و موباایل ارائه شده است. چکیده این دو قسمت در ادامه داده شده است:

 

قسمت اول 

چکیده : استخراج اطلاعات از وب هدف در انجام  تحقیق و تنظیم تحقیقات دارد و استخرج اطلاعات از وب و موتورهای های جستجو روی تحقیق متمرکز هستند . مرحله بعدی استخراج اطلاعات از وب سازماندهی محتوای وب است که کار استخراج اطلاعات مفید را از وب را تسهیل می کند . این فصل روی سازماندهی محتوای وب متمرکز است چون اکثریت محتوای وب در صفحات وب ذخیره می شوند و همچنین این فصل در باره  تکنیکهای سازماندهی خودکار صفحات وب درون مقوله ها بحث میکند . دسته بندی برای استخراج اطلاعات از وب با سازماندهی خودکار صفحات وب درون مقوله ها مناسب می باشد . اگرچه یک مسئله در دسته بندی کمبود روشهای عمومی برای بررسی خودکار تعداد مقوله ها یا دسته ها می باشد . برای صفحه وب غالب ، تاکنون مدل مناسبی برای دسته بندی وجود ندارد . برای بررسی این مسئله ، این فصل یک روشی را برای پیدا کردن عامل ثابت که صفحات وب غالب را شناسائی میکند ، ارائه می دهد و یک  روش تازه ای را برای بررسی خودکار تعداد دسته ها در پایگاه داده صفحات وب ارائه می دهد . این فصل همچنین یک الگوریتم دسته بندی دو جهتی سلسله ای را که صفحات وب شخصی را درون مقوله ها منظم می کند و سپس دسته ها را درون دسته های بزرگ تا زمانی که مشابه به درون دسته عامل ثابت باشد تنظیم می کند ، ارائه می دهد . با توضیح عامل ثابت والگوریتم این فصل همچنین  یک سیستم دسته بندی جدید و مناسبی را برای استخراج اطلاعات از وب ایجاد میکند .

 

قسمت دوم

استخراج اطلاعات  از کاربر موبایل درباره استخراخ اطلاعات از اطلاعات خام جمع آوری شده از طریق کاربر موبایل است که  در این حوزه روش هایی مثل الگوی تکرار ، گروهی  و الگوی موازی و استخراج اطلاعات کاربر موبایل در موقعیت مربوطه توسعه یافتند و روش های ارائه شده قبلی ، نتایج معمولی را از منابع را ارائه می دهند که برای شناسایی موقعیت منحنی موبایل و آپ دیت مداوم موقعیت اطلاعاتی استفاده می شود . روش ارائه شده هدف در بررسی این موضوع با استفاده از موقعیت روش وابسته برای استخراج اطلاعات کاربرموبایل دارد و الگوی ماتریسی به نظر می رسد که از نقطه نظر موقعیت ثابت منحنی های  سیار و خاص بیشتر از خود الگوی ثابت گره منحنی موبایل باشد . این می تواند با استفاده از ماتریس پراکنده گسترده برای طراحی موقعیت فیزیکی برای استفاده از خود ماتریس برای بقیه فرآیند طراحی نسبت به شناسایی مختصات دقیق کاربران موبایل انجام شود که  باعث کارایی عملکرد با دقت بیشتری می شود . چون منحنی های موبایل در طول بخش فیزیکی طراحی شده با هم دیگر برخورد می کنند ، ماتریس تعیین شده خودش برای اجرای طراحی اطلاعات کاربر موبایل استفاده می شود و روش پیشنهاد شده از ماتریس یک بخشی  به ماتریس چند بخشی به منظور تطابق با طرحهای ارائه شده مختلف مثل طراحی رابطه بین موضوع غذا و سبک در میان نواحی جغرافیایی گسترش می یابد و بنابراین این روش طرح را خیلی باثبات و انعطاف پذیرمی سازد . عملکرد و ارزیابی نشان می دهد که روش پیشنهاد شده برای استخراج اطلاعاتی کاربر موبایل استفاده می شود .

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
web_351887_9166.zip858.6k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟