فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی مدل DFIG و کانورترها برای پایداری سیستم قدرت

شبیه سازی مدل DFIG و کانورترها برای پایداری سیستم قدرت

فایل شبیه سازی در زمینه DFIG می باشد که به همراه مقاله ای که در شبیه سازی از آن بهره گرفته شده است ضمیمه شده است. مقاله مورد مطالعه و استفاده شده برای IEEE می باشد که عنوانش در زیر داده شده است:

Modeling of Wind Turbines based on
Doubly-Fed Induction Generators for Power
System Stability Studies

 

در کل چکیده کار به صورت زیر می باشد:

 

در این مقاله به بررسی مدل DFIG و کانورترها برای پایداری سیستم مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. به منظور افزایش قابلیت محاسباتی در کاهش دادن و پایداری مدل پیشنهادی براساس توسعه اساسی سیستم پایه به وجود آمده است. همچنین مدل بوجود آمده در این مقاله امکان در نظر گرفتن قسمت های جانبی بریا جریان روتور که به عنوان یک عامل مهم در عملکرد سیستم می باشد را در نظر گرفته است. مدل پیشنهادی برای روتور و شبکه کانورتر که با خط جریان مستقیم در ارتباط هستند، فراهم می کند. همچنین روش پیشنهادی می توانده به عنوان کنترل دهانه شیر و سرعت برای روتور و باد در نظر گرفته شود.

در فایل ضمیمه هم خود مقاله و هم شبیه سازی ارائه شده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
DFIG_353090_4651.zip389.2k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟