فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی اراﺋﻪ اﺳﺘﺮاﺗﮋي ﻛﻨﺘﺮل ﺟﻬﺖ ﺑﻬﻴﻨﻪ ﺳﺎزي ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﻴﺒﺮﻳﺪ ﭘﻴﻞ ﺳﻮﺧﺘﻲ /ﺑﺎﺗﺮي

شبیه سازی اراﺋﻪ اﺳﺘﺮاﺗﮋي ﻛﻨﺘﺮل ﺟﻬﺖ ﺑﻬﻴﻨﻪ ﺳﺎزي ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻫﻴﺒﺮﻳﺪ ﭘﻴﻞ ﺳﻮﺧﺘﻲ /ﺑﺎﺗﺮي

امروزه انتخاب جايگزين مناسب، ارزان قيمت و تميز براي سوخت هاي فسيلي اجتناب ناپذير است از جمله انرژي هاي مطرح، انرژي الكتريكي توليد شده به وسيله پيل هاي سوختي است، كه به دليل بازدهي بسيار بالا و عدم آلايندگي محيط زيست و نيز مصرف هيدروژن، متانول و غيره به عنوان سوخت، در حال حاضر راه حل مناسبي جهت عبور از تنگناي انرژي و آلودگي محيط زيست مي باشد. اما اين منابع به تنهايي قادر به تأمين توان بارهاي ديناميكي نخواهند بود. سيستم هيبريد متشكل از پيل سوختي و باتري، چگالي توان بالاي پيل سوختي را به همراه چگالي انرژي بالاي باتري تركيب كرده و به خوبي پاسخگوي درخواست توان سيستم هاي مربوطه مي باشد. در اين مطالعه، استراتژي كنترلي مناسب جهت مديريت تقسيم توان بين پيل سوختي و باتري تحت بارهاي پالسي ارائه شده است. در اين سيستم با سوئيچينگ به موقع قطعات نيمه هادي، كنترل مناسبي برروي توان پيل سوختي و حالت شارژ باتري باتري اعمال مي گردد، بطوريكه پيل سوختي در نواحي با راندمان بالا فعال بوده و از شارژ بيش از حد و تخليه بيش از حد  باتري ممانعت بعمل مي آيد. سيستم مورد نظر توسط نرم افزار MATLAB/Simulink شبيه سازي و مورد آزمایش قرار گرفته است. با توجه به نتايج شبيه سازي تقسيم توان بين پيل سوختي و (باتري به عنوان منبع توان كمكي براي پيل سوختي) در مواقع بار ماكزيمم بخوبي صورت گرفته است. همچنين حالت شارژ باتري كاملا بين سطوح تعيين شده قرار گرفته و توان پيل سوختي در نقاط با راندمان بهينه حفظ مي گردد.

برای یادگیری بهتر موضوع یک مقاله فارشی هم همراه آن ضمیمه شده از آنجایی که در این زمینه مقالات انگلیسی زیادی وجود دارد ولی دانشجویان بیشتر تاکید به مقاله فارسی جهت یادگیری بهتر دارند، یک مقاله فارسی جهت یادگیری به شبیه سازی اضافه شده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Aproapegata1_boostrapid_353755_4180.zip322.4k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟