فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در زمینه مقاله : جایابی بهینه PMU با الگوریتم اجتماع ذرات

شبیه سازی در زمینه مقاله : جایابی بهینه PMU با الگوریتم اجتماع ذرات

اولین فایل شبیه سازی عالی در زمینه جایابی بهینه PMU با الگوریتم اجتماع ذرات. همان گونه که دانشجویان طی تماس های مکرر درخواست چنین فایلی داشتند شبیه سازی در زمینه جایابی PMU در ضمیمه ارائه شده است. در این زمینه مقالات بسیاری منتشر شده که یکی از آنها را به عنوان مرجع مناسب در یادگیری ارائه می نماییم. این مرجع را می توانید از ادرس زیر دانلود نمایید. این شبیه سازی بر روی سیستم 10 ماشینه 39 باسه نیوانگلند new England اجرا شده است. مطمن باشید شبیه سازی در زمینه جایابی PMU در جایی نخواهید یافت. شما می توانید داده های سیستم ورودی را تغییر دهید و بر روی سیستم دلخواهی انجام دهید. شبیه سازی اجرا شده و خروجی هم به دست آمده که در تصویر کنار نشان داده شده است.  همچنین برای راحتی دانشجو در صورت عدم موفقیت در دانلود این مرجع، فایل مقاله هم در شبیه سازی ضمیمه شده است.

 

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0377221714010650


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
PMU_354934_1579.zip1.5 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟