فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

الگوریتم چند هدفه کوانتوم-اجتماع ذرات مبتنی بر معیار پارتو

الگوریتم چند هدفه کوانتوم-اجتماع ذرات مبتنی بر معیار پارتو

فایل زیر شامل یک شبیه سازی بسیار کامل در زمینه الگوریتم چند هدفه اجتماع ذرات می باشد. اما مهمترین تفاوت این فایل در مقایسه با سایر کارها که در جایی دیگری یافت نمی شود در این است که در این شبیه سازی الگوریتم چند هدفه کوانتوم اجتماع ذرات مبتنی بر معیار پارتو ارائه شده است. در زمینه الگوریتم کوانتوم اجتماع ذرات مقالات جدید منتشر شده اما کدی از آن در جایی دیگری وجود ندارد. به عنوان آگاهی ما به مقاله زیر به عنوان مرجع مناسب در زمینه کد الگوریتم چند هدفه کوانتوم اجتماع ذرات اشاره می نماییم. این الگوریتم جدید بوده و می توانید در کارهای خود از آن استفاده نمایید و مقالات جدید منتشر نمایید. برنامه بر روی یک سیستم نمونه اجرا شده و خروجی ها هم به دست آمده که در شکل کنار مشاهده می نمایید.

 

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1568494615008030


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MOQPSO_355274_6192.zip16.6k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟