فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

محاسبه L در پایداری ولتاژ به منظور کنترل توان راکتیو یا همان Voltage Stability Index

محاسبه L در پایداری ولتاژ به منظور کنترل توان راکتیو  یا همان Voltage Stability Index

اگر در زمینه بهینه سازی با الگوریتم های هوشمند برای توزیع بهینه توان راکتیو کار کرده باشید متوجه شدید یکی از توابع هدفی که در بهینه سازی مورد استفاده قرار می گیرد تابع L یا همان Voltage Stability Index  است. در فایل زیر شبیه سازی برای محاسبه این تابع بر روی یک سیستم نمونه 14 باسه انجام گرفته است. هدف از گذاشتن این فایل بوده گاهی دانشجویان در محاسبه این معیار دچار مشکل هستند. همچنین برای اینکه دانشجویان بهتر متوجه موضع این تابع هدف شوند یک مقاله در فایل ضمیمه کرده ایم  . عنوان مقاله در زیر داده شده است.

 

Multi-objective optimal reactive power dispatch considering voltage stability in power systems using HFMOE

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
lindex_355995_4685.zip1.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟