فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

آنالیز و طراحی سیستم پایدار ساز برای کاهش نوسانات بااستفاده از upfc برای شبکه hvdc

آنالیز و طراحی سیستم پایدار ساز برای کاهش نوسانات بااستفاده از upfc برای شبکه hvdc

فایل زیر شبیه سازی در مورد طراحی سیستم پایدار ساز برای کاهش نوسانات بااستفاده از upfc برای شبکه hvdc می باشد که علاوه بر شبیه سازی دو ورد قرار گرفته که در یک ورد برخی از نتایج شبیه سازی ها بیان شده اند و در یک ورد دیگر مدلسازی سیستم کامل به همراه تمامی فرمول بندی ها را نشان داده شده است. تمامی فرمول ها به صورت کامل تایپ شده اند و کپی ندارد. برخی از توضیحات در مورد این شبیه سازی

 

برای یک سیستم دوناحیه از یک مدل سیگنال کوچک از کل سیستم، که می تواند برای تجزیه و تحلیل و نظارت بر سیستم قدرت نوسانات فرکانس پایین استفاده می شود.

برای نشان دادن عملکرد از کنترل تحت شرایط پویا، یک سیستم قدرت، سیستم AC / DC ارائه شده، متشکل از دو مناطق استفاده شده است. هنگامی که یک اختلال بزرگ اعمال می شود، نتایج شبیه سازی نشان می دهد که UPFC می تواند به طور قابل ملاحظه عملکرد سیستم قدرت را افزایش  دهد و نوسانات را کاهش می دهد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
hvdc-upfc_365685_7177.zip220.4k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟