فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی دینامیکی موتور القایی 3 فاز نرمال شده با استفاده از نرم افزار SIMULINK / MATLA

شبیه سازی دینامیکی موتور القایی 3 فاز نرمال شده با استفاده از نرم افزار SIMULINK / MATLA

در این فایل شبیه سازی یک مقاله در زمینه مشاین الکتریکی به همراه ترجمه آن قرار داده شده است. علاوه بر اینها اصلا مقاله هم ضمیمه شده است.

چکیده مقاله

چکیده : مهندسان سیستم قدرت و مهندسان طراحی از مقادیر نرمال شده برای متغیری‌ای استفاده می‌کنند. در این مقاله مدل‌سازی دینامیکی و موتور القایی 3 فاز با استفاده از محور انتقالی dq0 متغیری‌ای نرمال استاتور و روتور را بر قاب مرجع سنکرون انتقال داده و با کمک SIMULINK / MATLAB شبیه‌سازی‌شده . برای این منظور، معادلات دیفرانسیل الکتریکی مربوطه و معادله دیفرانسیل مکانیکی ، توسط محققان ماشین ھای الکتریکی موردمطالعه قرار گرفته و پس از آن مدل تعمیم‌یافته در قاب مرجع سنکرون از موتور القایی 3- فاز با استفاده از / MATLAB SIMULINK توسعه و اجرا شده است

 

اصل مقاله برای سال 2014 می باشد. که مشخصات آن در ادامه داده شده است.

Normalized Dynamic Simulation of 3-phase Induction Motor
using MATLAB/SIMULINK

Abhinav1, Venu Sangwan2

International Journal of Emerging Technology and Advanced Engineering


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
machine_367964_2542.zip1 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟