فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی و گزارش کار یک مقاله در زمینه حداقل‌سازی تلفات موتور القایی جلوبرنده خودرو الکتریکی

شبیه سازی و گزارش کار یک مقاله در زمینه حداقل‌سازی تلفات موتور القایی جلوبرنده خودرو الکتریکی

فایل زیر شبی سازی یک مقاله IEEE transaction هست که در زمینه حداقل‌سازی تلفات موتور القایی جلوبرنده خودرو الکتریکی ارائه شده است. در فایل علاوه بر خود شبیه سازی اصل پی دی اف مقاله و گزارش کار که تقریبا ترجمه مقاله است ضمیمه شده است. فایل گزارش کار ورد 31 صفحه ای است.

عنوان مقاله 

A Loss-Minimization DTC Scheme for EV Induction Motors

 همچنین این شبیه سازی می تواند مراجع به دیگری داشته باشد که یکی دیگر را هم در زیر پیشنهاد داده ایم:

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0360319915009404

 قسمت چکیده گزارش کار

در این پروژه روشی برای حداقل‌سازی تلفات موتور القایی جلوبرنده خودرو الکتریکی پیشنهاد می‌شود. روش کنترل پیشنهادی که بر اساس یک طرح کنترل مستقیم شار و گشتاور می‌باشد، از شار استاتور به عنوان یک متغیر کنترل استفاده می‌کند و سطح شار مطابق با تقاضای گشتاور خودرو الکتریکی برای دستیابی به بازده بهینه عملکرد انتخاب می‌شود. علاوه بر این از بین ویژگی‌های موتور الکتریکی جلوبرنده خودروهای الکتریکی، بازده انرژی یک ویژگی اساسی است که با ساختار سیستم و دینامیک خودرو تحت تاثیر قرار می‌گیرد، از این رو دینامیک خودرو الکتریکی در نظر گرفته شده است. مطالعات شبیه‌سازی بر روی یک موتور القایی 1/1 کیلوواتی خودرو الکتریکی به منظور ارزیابی پایداری و عملکرد روش کنترل پیشنهادی انجام شده است.

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
loss_389590_3797.zip2.1 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟