فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی مقاله در زمینه QAM برای 2016: Quadrature amplitude modulation (QAM) using binary-driven coupling-modulated rings

شبیه سازی مقاله در زمینه QAM برای 2016: Quadrature amplitude modulation (QAM) using binary-driven coupling-modulated rings

فایل زیر شبیه سازی یک مقاله با عنوان Quadrature amplitude modulation (QAM) using binary-driven coupling-modulated rings می باشد که در لینک زیر می توانید ادرس مقاله را مشاهده نمایید. همچنین در فایل زیر علاوه بر شبیه سازی خود مقاله هم ضمیمه شده است.

 

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0030401816300062

 همچنین برای یادگیری بهتر دانشجویان یک مقاله فارسی در این زمینه ارائه شده است. نکته قابل توجه اینکه مقاله فارسی هم می تواند به عنوان مرجع فارسی مورد استفاده قرار گیرد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
qam_channel_encode_392047_8285.zip1.5 MB
6001013870403_392047_5307.zip223.8k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟