فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی قابلیت اطمینان در سیستم قدرت با روش مونت کارلو monte carlo

شبیه سازی قابلیت اطمینان در سیستم قدرت با روش مونت کارلو monte carlo

فایل زیر شبیه سازی برای محاسبه قابلیت اطمینان در شبکه قدرت با روش مونت کارلو می باشد. شبیه سازی در مطلب انجام شده و بر روی سیستم نمونه caseRTS79 اعمال و معیارهای ارزیابی lolp
edns محاسبه شده اند. شما می توانید داده های سیستم مورد مطالعه را با هر سیستم دیگری جایگزین نموده و اجرا نمایید برنامه حالت کلی نوشته شده است. همچنین در این زمینه مقالات مرجع مختلفی وجود دارد که در زیر یکی را برای دانشجویان معرفی می نماییم.

 

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0952197613000481

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
rudeMC_392544_6789.zip17.2k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟