فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

اندازه گیری و شبیه سازی تخلیه جزئی در حفره های شامل مواد دی الکتریک

اندازه گیری و شبیه سازی تخلیه جزئی در حفره های  شامل  مواد دی الکتریک

فایل زیر یک پایان نامه 236 صفحه ای در مورد شبیه سازی و اندازه گیزی تخلیه جزی در حفره های شامل مواد دی الکتریک می باشد. در انتهای پایان نامه شبیه سازی به در نرم افزار مطلب به صورت کامل ارائه شده است. توضیحات و شبیه سازی روان می باشند. همچنین برای یادگیری موضوع یک مقاله فارسی هم ضمیمه شده است. عنوان مقاله فارسی در زیر امده است:

طراحي و ساخت سيستم مدرن اندازه گيري تخليه الكتريكي جزئي

کنفرانس بین المللی برق - تهران 

 

برخی از توضیحات:

 

برای قطعات ولتاژ بالا، اندازه گیری تخلیه جزئی (PD) در ارزیابی عملکرد یک سیستم عایق استفاده می شود. اندازه گيري دقيق و صحيح تخليه الكتريكي جزئي اولـين گام در استفاده از اين پديده مهم در ارزيابي وضـعيت عـايق در تجهيزات الكتريكي فشـارقوي مـي باشـد. بـا توجـه بـه پيشرفت همزمان سخت افزار و نرم افزار كـامپيوتر، اسـتفاده از اين تكنولوژي در اندازه گيـري تخليـه الكتريكـي جزئـي مزاياي بسياري بهمراه خواهد داشت.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pd_397733_9504.zip11.1 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟