فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی سیستم قدرت 3 ماشینه 9 باسه با جزییات کامل

شبیه سازی سیستم قدرت 3 ماشینه 9 باسه با جزییات کامل

فایل زیر شبیه سازی سیستم قدرت سه ماشینه 9 باسه است که در اکثر مقالات پایداری شسیستم قدرت از آن استفاده می شود. شبیه سازی در مطلب انجام گرفته و بسیار روان می باشد. خروجی ها از شبیه سازی دریافت شده که در شکل کنار نمایش داده شده است. در این زمینه مقالت زیاد است اما ما یک مقاله را در لینک زیر معرفی می نماییم.

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1877050915032755

اصل مقاله راحت قابل دانلود است و برای الزویر می باشد.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
3machine_414414_2764.zip13.4k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟