فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی کامل مقاله در زمینه کنترل سیگنال سطح گسترده برای پایداری سیستم قدرت (مناسب پایان نامه دکتری و ارشد)

شبیه سازی کامل مقاله در زمینه کنترل سیگنال سطح گسترده برای پایداری سیستم قدرت (مناسب پایان نامه دکتری و ارشد)

فایل زیر اولین و کاملترین شبیه سازی در مورد سیگنال سطح گستره است. در حقیقت کنترل سیگنال سطح گسترده موضع بسیار مناسبی برای پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد است. در فایل زیر شبیه سازی کامل یک مقاله IEEE transaction می باشد که با تمامی جزیات و شکل ها ارائه شده است. شبیه سازی بارها اجرا و جزییات ان بررسی شده است در مورد صحت آن هیچ ایرادی وجود ندارد. شکل کنار هم برخی نتایج را نشان می دهد. اما  اطلاعات مقاله:

Sparsity-Promoting Optimal Wide-Area Control of Power Networks

IEEE Transactions on Power Systems

http://ieeexplore.ieee.org/xpl/login.jsp?tp=&arnumber=6740090&url=http%3A%2F%2Fieeexplore.ieee.org%2Fiel7%2F59%2F4374138%2F06740090.pdf%3Farnumber%3D6740090

برای راهنمایی دانشجویان لطفا آن را برای پروژه درسی نخرید چون برای پایان نامه مناسب است. برای راحتی دانشجویان علاوه بر شبیه سازی اصل مقاله هم داده شده است.

نکات دیگر اینکه در مورد شبیه سازی کلیه مباحث مقاله از جمله موراد زیر را به صورت کامل  نشان می دهد:

سیستم قدرت 10 ماشینه 39 باسه

کنترل کننده PSS

مباحث مقادیر ویژه

نمودارهای دایره ای در مورد قطب ها

نحوه فیدبک گیری و تاثیری پذیری قطب ها

و غیره.

هر گونه سوالی داشتید می توانید با ایمیل به ما اطلاع دهید. مطمن باشید چنین شبیه سازی کاملی هیچ جا نمی توانید تهیه فرمایید در ضمن اینکه تمامی فایلها قابل ویرایش هست و می توانید هر سیستم دیگر رو تست کنید کافیه داده ها رو جایگزین نمایید. قیمت این فایل با توجه به بحث شبیه سازی بسیار مناسب است چون هیچ شخصی یا موسسه شبیه سازی در این زمینه را کمتر از هفتصد هزار تومن انجام نخواهد داد.

 

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 420,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
widearea_422208_1902.zip2.6 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟