فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

دانلود 7 مقاله فارسی در زمینه پیش بینی و هوشمند سازی شبکه

دانلود 7 مقاله فارسی در زمینه پیش بینی و هوشمند سازی شبکه

یکی از ینازهای دانشجویان که طی تماس های مختلف انجام گرفته داشتن مقالات فارسی مناسب منتشر شده از بین مجموعه مقالات موجود است. در فایل زیر 7 تا از بهترین مقالات فارسی در زمینه پیش بینی در بازار برق با شبکه هوشمند یا سری زمانی  و هوشمند سازی شبکه ارائه شده است. مقالات برای ارائه سمینارهای درسی و یادگیری مفهوم بسیار مناسب می باشند. قیمت این 7 مقاله تنها 2000 تومان است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
persian_426478_7738.zip2.7 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟