فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی مقاله 2015 در زمینه تقسیم بندی با استفاده از یک مدل شکل فعال مقاوم-مناسب برای کامپیوتر

شبیه سازی مقاله 2015 در زمینه تقسیم بندی با استفاده از یک مدل شکل فعال مقاوم-مناسب برای کامپیوتر

فایل زیر شبیه سازی مقاله با عنوان 

2D Segmentation Using a Robust Active
Shape Model With the EM Algorithm

با جزییات 

IEEE TRANSACTIONS ON IMAGE PROCESSING, VOL. 24, NO. 8, AUGUST 2015 

می باشد. شبیه سازی اجرا شد و تایید شده است. برای راحتی کار دانشجویان دیتا بیس بر روی دست انسان انجام گرفته است. چنانچه بخواهید می توانید روی هر شکل دیگری اعمال نمایید. در شکل کنار خروجی شبیه سازی را می بینید. شبیه سازی بسیار کامل  است. تمامی دیتا بیس ها و عکس های مربوطه هم در فولدر مجرا قرار داده شده است. برای راحتی دانشجویان علاوه بر شبیه سازی اصل مقاله هم قرار داده شده است. البته قبل از دریافت فایل می توایند به لینک زیر مراجعه نمایید و چکیده مقاله را مطالعه نمایید.

http://ieeexplore.ieee.org/xpl/articleDetails.jsp?arnumber=7089252&queryText=Active%20Shape%20Model%20Segmentation&refinements=4291944246&refinements=4291944245&ranges=2014_2016_Year

 

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
SM_version_448370_9220.zip11.3 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟