فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

سیستم آهنربای دائم درایو مستقیم تولید برق بادی - PMSM_SPWM

سیستم آهنربای دائم درایو مستقیم  تولید برق بادی - PMSM_SPWM

فایل زیر شبیه سازی در زمینه سیستم آهنربای دائم درایو مستقیم  تولید برق بادی  می باشد که به کمک کنترلر PMSM_SPWM کنترل می شود. البته ممکن است ترجمه فوق خیلی گویای متن انگلیسی نباشد. فایل زیر شبیه سازی در زمینه Permanent magnet direct drive wind power generation system می باشد. شبیه سازی در سیمولینک مطلب انجام شده و خروجی ها و سیمولینک در شکل کنار نشان داده شده است.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
PMSM_SPWM_478460_9375.zip13.8k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟