فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در زمینه کنترل برداری بدون سنسور PMSM با استفاده sliding mode

شبیه سازی در زمینه کنترل برداری بدون سنسور PMSM با استفاده sliding mode

همان گونه که می دانید در این زمینه مقالات مختلفی وجود دارد اما برای راحتی کار دانشجویان شبیه سازی بسیار کاملی در زمینه کنترل برداری بدون سنسور PMSM با استفاده sliding mode در اینجا ارائه شده است. که علاوه بر شبیه سازی دو مقاله یکی فارسی و یکی انگلیسی هم همراه شده است. شبیه سازی در مطلب انجام شده و چندین بار اجرا شده و خروجی ها تمام به دست می آید. خروجی ها شامل 8 شکل می باشد که هر کدام به دو یا چهار زیر شکل تقسیم شده اند. به عنوان مثاله در شکل اول سرعت تخمین زده شده و واقعی و پله و موقعیت روتور در حالت واقعی و تخمین زده شده نشان داده شده است. از آنجایی که تمام این اشکال را نمی توان در این سایت نشان داد ما تنها یک شکل را به عنوان خروجی در شکل کنار نشان دادیم.

البته قبل از خرید می توانید مقاله انگلیسی زیر را مشاهده کنید:

Sensorless control of ship propulsion interior permanent magnet synchronous motor based on a new sliding mode observer

Volume 54, January 2015, Pages 15–26

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0019057814002055


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
51465153Sensorless_Sliding_mode_English_479046_8363.zip1.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟