فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی مقاله در زمینه یک الگوریتم تکرار شونده جدید برای یک هدف با ارتفاع شناخته شده

شبیه سازی مقاله در زمینه یک الگوریتم تکرار شونده جدید برای یک هدف  با ارتفاع شناخته شده

شبیه سازی مقاله در زمینه یک الگوریتم تکرار شونده جدید برای یک هدف  با ارتفاع شناخته شده با استفاده از اندازه گیری TDOA و FDOA در حضور عدم قطعیت محل های ماهواره ای در این فایل ارائه شده است. خروجی در شکل کنار نشان داده شده است. همچنین اصل مقاله هم ضمیمه شده است. اما می توانید قبل از خرید اصل مقاله را مشاهده نمایید.

A new iterative algorithm for geolocating a known altitude target using TDOA and FDOA measurements in the presence of satellite location uncertainty

Chinese Journal of Aeronautics, (2015), 28(5): 1510–1518

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1000936115001703

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
450167892007_Source-localization_480959_6900_481870_4154.zip453k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟