فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی برای محاسبه حساسیت مقادیر ویزه برای یک سیستم دلخواه

شبیه سازی برای محاسبه حساسیت مقادیر ویزه برای یک سیستم دلخواه

فایل زیر شبیه سازی در زمینه محاسبه حساسیت مقادیر ویژه است. در حقیقت در بحث دینامیک چهار ماتریس حالت A B C D  داریم که از روی آنها مقادیر ویژه محاسبه می شود. اما بحثی که در دینامیک نکته مبهی برای دانشجویان است محاسبه حساسیت مقادیر ویژه است. مه در این شبیه سازی چهار ماتریس برای یک سیستم به دست امده و بحث مقادیر ویژه روی آن انجام گرفته است. شما می توانید این بحث را برای هر ماتریس دیگری انجام دهید. خروجی حساسیت مقادیر ویژه را نشان می دهد. بیشتر این مورد برای بحث درس دینامیک مناسب است که در مورد پایداری جایابی پایدار ساز بحث می کنند. همچنین برای یادگیری بهتر یک پی دی اف 61 صفحه ای با توضیحات و مثال های مختلف فارسی قرار دادیم تا به صورت کامل مبحث مقادیر ویژه را توضیح دهد. 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
32663036eigenvalue_sensitivity_482990_4900.zip1.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟