فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی اولین جعبه ابزار (toolbox) رباتیک در نرم افزار مطلب

شبیه سازی اولین جعبه ابزار (toolbox) رباتیک در نرم افزار مطلب

جعبه ابزار رباتیک بسیاری از توابع که مانند سینماتیک، دینامیک، و مسیر در رباتیک مفید هستند را فراهم می کند. جعبه ابزار برای شبیه سازی و همچنین تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از آزمایشات با ربات های واقعی مفید است. این تولباکس دارای امکانات مختلفی است که ما به عنوان نمونه یک خروجی را در کنار شکل نشان داده ایم. برای یادگیری چندین مثاله هم با آن حل شده است و علاوه بر اینکههر ام فایل داخل کامل ورودی و خروجی را معرفی می کند. این جعبه ابزار یکی از کاملترین جعبه ابزار یا toolbox در زمینه رباتیک است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
69196978RoboticToolbox_484285_5099.zip14k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟