فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در زمینه طراحی بهینه و مدیریت هوشمند انرژی سیستم هیبرید

شبیه سازی در زمینه طراحی بهینه و مدیریت هوشمند انرژی سیستم هیبرید

فایل زیر یکی از کاملترین شبیه سازی موجود در زمینه طراحی بهینه و مدیریت هوشمند انرژی سیستم هیبرید مستقل از شبکه برای مناطق روستایی می باشد. در این زمینه مقالات انگلیسی زیادی منتشر شده است. از آنجایی که ما شبیه سازی را براساس الگوریتم لیگ قهرمانان (LCA یا League Championship Algorithm) انجام دادیم هیچ مقاله تا حالا چاپ نشده. ولی دانشجویان می توانند از این شبیه سازی برای استخراج مقالات دیگر استفاده کنند. به همین دلیل یک مقاله انگلیسی مرجع در زمینه شبیه سازی برای سال 2016 الزویر و یک مقاله ژورنال فارسی در این زمینه در فایل قرار داده شده است. همچنین برای یادگیری بهتر دانشجویان یک فایل ورد برای توضیحات در مورد شبیه سازی و اینکه ام فایل ها چه کاری انجام می دهند و خروجی و ورودی انها چگونه است در فایل ضمیمه شده است. علاوه بر این یک پاور پوینت هم قرار داده شده تا دانشجویان برای سمینار ها از آن بهره ببرند.

بنابراین فایل زیر شامل موارد زیر است:

1- مقاله انگلیسی با مشخصات زیر:

Application of the Hybrid Big Bang–Big Crunch algorithm for optimal sizing of a stand-alone hybrid PV/wind/battery system

Solar Energy 134 (2016) 366–374

به ادرس

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0038092X1630113X

2- مقاله فارسی در مجلات داخلی

3- شبیه سازی طراحی بهینه و مدیریت هوشمند انرژی سیستم هیبرید با الگوریتم لیگ قهرمانان 

4- پاور پوینت

5- فایل فارسی توضیحات در مورد شبیه سازی که ام فایل ها را توضیح می دهد


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 19,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
LCA-Hybrid-Energy_495598_5684.zip3.4 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟