فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در زمینه پایداری سیستم قدرت تک ماشینه متصل به شین بینهایت در حالت غیر خطی به کمک UPFC

شبیه سازی در زمینه پایداری سیستم قدرت تک ماشینه متصل به شین بینهایت در حالت غیر خطی به کمک UPFC

فایل زیر شبیه سازی در زمینه پایداری سیستم قدرت به کمک UPFC می باشد. در شبیه سازی تمامی اطلاعات به صورت واضح در بلوک های مختلفی نشان داده شده است. خروجی به صورت منظم تفکیک شده و از آنجایی که می توان UPFC را به صورت ترکیب سری و موازی دانست خروجی در هر بخش به صورت مجزا نشان داده شده است. شبیه سازی مورد نظر بر روی سیستم قدرت تک ماشینه غیرخطی متصل به باس بینهایت انجام گرفته است. شبیه سازی در مطلب انجام شده و خروجی هم به صورت صحیح حاصل می شود. از انجایی که شکل خروجی زیاد بوده ما در تصویر کناری کل شبیه سازی نشان داده شده است. این شبیه سازی بیشتر در درس دینامیک و ادوات فکتس مناسب است. 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
power_upfc1_504440_5351.zip92k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟