فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی برای OFDM چند عاملی برای تخصیص قدرت و مقایسه شده با روش تزریق آب

شبیه سازی برای OFDM چند عاملی برای  تخصیص قدرت و مقایسه شده با روش تزریق آب

فایل زیر شبیه سازی در زمینه OFDM چند عاملی برای  تخصیص قدرت و مقایسه شده با روش تزریق آب می باشد. خروجی ها در شکل کنار نشان داده شده است. شبیه سازی در مطلب انجام شده و قابلیت ویرایش دارد. برای راهنمایی بهتر عنوان انگلیسی شبیه سازی هم در زیر داده شده است چون ممکن است ترجمه فارسی چندان گویا نباشد.

OFDM on multi-agent of power allocationand the water injection method


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,500 تومان
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
MU-OFDM_release_517480_3580.zip5.6k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟