فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی در زمینه دوری کردن ربات از موانع در سر راه برای دو نقطه تعریف شده

شبیه سازی در زمینه دوری کردن ربات از موانع در سر راه برای دو نقطه تعریف شده

فایل زیر شبیه سازی در زمینه دوری کردن ربات از موانع در سر راه ( robot obstacle avoidance) می باشد. شبیه سازی دارای مقاله بیس می باشد که برای راحتی کار دانشجویان علاوه بر شبیه سازی اصل مقاله هم در فایل ضمیمه قرار داده شده است. شبیه سازی به صورت متحرک ارائه شده تا دانشجویان خیلی راحت به نتایج دست برسند. وقتی برنامه را اجرا می کنید ابتدا از شما دو نقطه دلخواه به عنوان شروع و پایان دریافت می کند که کافی است بر روی شکل کلیک نماید برای این دو نقطه و با توجه به مانع های بین این دو نقطه مسیر حرکت را پیدا می کند. ربات به صورت یک دایره با شاخک های دریافتی نشان داده شده است. در شکل کناری تصویری از محیط شبیه سازی شده می بینید شبیه سازی در مطلب انجام شده و می توانید به هر صورت دلخواه تغیر دهید. قبل از خرید می توانید اطلاعات مقاله را مشاهده نمایید.

A switching formation strategy for obstacle avoidance of a multi-robot system based on robot priority model

Volume 56, May 2015, Pages 123–134

لینک مقاله

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0019057814002572


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 18,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
robot_simulator_519267_4822.zip2.1 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟