فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی کامل در زمینه طراحی هماهنگ PSS و SVC برای سیستم قدرت چند ماشینه

شبیه سازی کامل در زمینه طراحی هماهنگ PSS و SVC برای سیستم قدرت چند ماشینه

فایل زیر یکی از کاملترین مجموعه شبیه سازی موجود می باشد. در حقیقت فایل زیر بهترین شبیه سازی برای درس دینامیک سیستم قدرت یا تئوری جامع برای دانشجویان ارشد می باشد. فایل زیر شامل سه شبیه سازی مجرا است:

1- شبیه سازی سیستم قدرت تک ماشینه در حالت غیر خطی با حضور SVC

2- شبیه سازی سیستم قدرت چهار ماشینه با PSS

3- شبیه سازی سیستم قدرت چهار ماشینه با حضور همزمان PSS و SVC

برای انجام شبیه سازی یک مقاله مرجع هم معرفی کردیم که در داخل فایل زیر به همراه شبیه سازی ارائه شده است. اما اطلاعات مقاله

 

اما نکته دیگر اینکه در فایل زیر یک مقاله فارسی در هیمن زمینه نوشته شده است. تا حالا این مقاله جایی چاپ نشده البته ممکن است کسی خریده باشد و چاپ کرده باشد ولی هدف اصلی ما این است که مقاله ورد است که شما می توانید به عنوان هم برای نوشتن مقاله دیگر و یا گزارش کار استفاده نمایید. چکیده و عنوان این مقاله فارسی هم در زیر داده شده است.

میراسازی نوسانات فرکانس کم با هماهنگ سازی PSS و SVC با روش کلونی مصنوعی زنبور عسل

 

چکیده- یکی از مهم‌ترین مباحث در سیستم‌های امروزی نحوه مناسب کنترل سیستم در شرایط کاری ناخواسته می‌باشد. استفاده از پایدار ساز سیستم قدرت در کنترل و میرا نمودن نوسانات سیستم کاربرد بسیار زیادی داشته است. مهم‌ترین بحث برای پایدار ساز سیستم قدرت انتخاب مناسب پارامترهای آن می‌باشد. از طرفی استفاده و هماهنگی مناسب بین این کنترل کننده و کنترل کننده توان راکتیو سبب افزایش کارایی سیستم در میراسازی خواهد شد. در این مقاله به طراحی پایدار ساز سیستم قدرت (PSS) و SVC در سیستم چند ماشینه به کمک الگوریتم کلونی مصنوعی زنبور عسل انجام شده است. در ابتدا برای طراحی مناسب به معرفی معیارهای مختلف پرداخته شده است تا با در دست داشتن بهترین طراحی به بررسی سیستم در شرایط کاری مختلف بپردازیم. سیستم در سه شرایط کاری مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. به منظور دست یابی به طراحی مقاوم در شرایط کاری زیاد در طراحی به مینیمم سازی همزمان تابع هدف در نقاط کاری سبک، نامی و سنگین پرداخته شده است. نتایج به دست آمده از الگوریتم پیشنهادی برای سیستم تک ماشینه و چهار ماشینه با سایر روش‌ها مقایسه شده است. برای مقایسه از دو معیار ITAE و FD با تغییر بار از 25-% تا 25+% استفاده شده است. نتایج به دست آمده در سه سناریو با اعمال خطای سه فاز 6 سیکل و اعمال خطای گشتاور انجام شده است. نتایج نشان از کارایی مناسب الگوریتم پیشنهادی در طراحی پایدار ساز سیستم قدرت می‌باشد.

بنابراین در جمع بندی کلی فایل زیر شامل

1- سه مدل شبیه سازی

2- فایل پی دی اف مقاله انگلیسی

3- فایل ورد مقاله فارسی در همین زمینه


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
SVC-PSS_544760_1852.zip1.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟