فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی برای کنترل ماشین القایی به روش svpwm dtc

شبیه سازی برای کنترل ماشین القایی به روش svpwm dtc

فایل زیر شبیه سازی برای کنترل ماشین القایی به روش svpwm dtc می باشد که در شکل کنار نمایی کلی سیمولیشن نشان داده شده است. ورودی سرعت و بار گشتاور می باشد  و خروجی جریان، سرعت روتور، گشتاور  الکترومغناطیسی و ولتاژ باس DC می باشد. البته چون شبیه سازی در سیمولینک انجام شده شما می توانید برای هر خروجی دیگر تنها اسکوپ اضافه کنید و ببینید. شبیه سازی چندی بار اجرا شده است. همچنین برای یادگیری مفهوم یک مقاله انگلیسی هم ضمیمه شده است. اطلاعات مقاله انگلیسی

Direct Torque Control of Induction Motor Using Space Vector Modulation (SVM-DTC)

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 11,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
893641376ac4_svm_dtc_554539_8119.zip660.1k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟