فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی کنترل مستقیم گشتاور موتور سنکرون آهنربای دائم

  شبیه سازی کنترل  مستقیم گشتاور موتور سنکرون آهنربای دائم

فایل زیر شبیه سازی   شبیه سازی کنترل  مستقیم گشتاور موتور سنکرون آهنربای دائم می باشد. برای یادگیری بهتر دانشجویان یک فایل پایان نامه و یک گزارش کار به صورت پی دی اف برای هیمن زمینه در فایل زیر قرار داده شده است. فایل گزارش کار برای دانشگاه تهران و درس پروژه پاياني درس كنترل حركت پيشرفته می باشد. مجددا متذکر شویم این فایل گزارش کار جنبه آموزشی دارد. همچنین یک مقاله انگلیسی زیر در همین راستا ضمیمه شده است.

مشخصات مقاله

Direct Torque Control of Permanent Magnet Synchronous Motor (PMSM) – an approach by using Space Vector Modulation (SVM)

نمای کلی شبیه سازی در شکل کنار نشان داده شده است. شبیه سازی در سیمولینک مطلب انجام شده و چندین بار اجرا شده است تا نگرانی از این بابات برای مشتری وجود نداشته باشد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
67683576pmsmdtc_554636_8293.zip1.3 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟