فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی برای طراحی هماهنگ بین TCSC و PSS در سیستم چند ماشینه با الگوریتم اجتماع ذرات

شبیه سازی برای طراحی هماهنگ بین TCSC و PSS در سیستم چند ماشینه با الگوریتم اجتماع ذرات

فایل زیر شبیه سازی برای طراحی هماهنگ بین TCSC و PSS در سیستم چند ماشینه با الگوریتم اجتماع ذرات می باشد. در شکل کنار نمای کلس شبیه سازی را نشان می دهد. همچنین یک ورد پنج صفحه ای در آن قرار داد تا هدف و کلیت شبیه سازی را توضیح دهد. برخی از توضیحات

توسعه شبکه قدرت به دلیل افزایش تقاضای انرژی و مسائل فنی، سبب شده تا سیستم­های قدرت امروزی در محدوده مرزی خود فعالیت نمایند. همین امر باعث شده تا پایداری سیستم قدرت بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. به منظور افزایش پایداری سیستم قدرت و فائق آمدن بر مشکلات کنترل کننده­های کلاسیک در شرایط کاری مختلف، کنترل کننده­های مختلفی، در میراسازی نوسانات سیگنال کوچک بکار گرفته شده­اند. با توجه به اهمیت این کنترل­کننده، در این پروژه از ایده طراحی هماهنگ بین PSS و TCSC برای از بین بردن اختلالات ورودی در هر ناحیه استفاده شده است. یکی از نکات مهم در بکارگیری همزمان پایدارساز و ادوات FACTs، طراحی هماهنگ بین این دو نوع کنترل­کننده بوده به طوری که در صورت عدم هماهنگی مناسب بین این دو نوع کنترل¬کننده ، ناپایداری سیستم به همراه خواهد شد. برای این منظور، از الگوریتم اجتماع ذرات (PSO)  به کمک تابع هدف مبتنی بر حوزه زمان استفاده شده است. روش کنترلی پیشنهای بر روی سیستم چهار-ماشینه اعمال می شود. شده است. به همین منظور برای شبیه سازی نیازمند موارد زیر هستیم:

 

همچنین در این زمینه مقالات مختلفی منتشر شده است که ما یک نمونه را به عنوان مرجع کار در زیر معرفی کردیم:

Design of PSS and TCSC Damping Controller Using Particle Swarm Optimization

Article

Journal of Control, Automation and Electrical Systems

pp 1-8

First online: 11 July 2016

لینک مقاله

http://link.springer.com/article/10.1007/s40313-016-0257-z?view=classic

 

همچنین برای راحتی کار دانشجویان علاوه بر شبیه سازی مقاله هم در فایل پیوست قرار داده شده است. در بالا مشخصات مقاله را گفتیم تا دانشجویان متوجه باشن منظور از شبیه سازی این فایل چیست در صورت نیاز بخرند. البته این نکته با بگوییم تابع هدف بکار گرفته در شبیه سازی ITAE است. شبیه سازی برای سیستم چهار ماشینه دو ناحیه ای انجام گرفته است. علاوه بر اینها یک پایان نامه هم در این زمینه در فایل زیر قرار داده شده است. این مجموعه کامل برای درس دینامیک سیستم قدرت بسیار مناسب است. البته می توانید در درس های دیگر مانند حالت گذرا هم استفاده نمایید چرا که هدف شبیه سازی پایداری سیگنال کوچک است.

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pss-tcsc-pso_570711_2583.zip3.2 MB

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟