فروشگاه جامع پروژه های برق تمامی گرایش ها
اعتبار سایت جستجو اعتبار

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه مهم: با توجه به جرم بود خرید و فروش پایان نامه فارسی، تمامی پایان نامه های این سایت انگلیسی هستند که دارای شبیه سازی می باشند. البته توجه فرمایید که پایان نامه های انگلیسی معمولا به صورت رایگان قابل دانلود هستند، ولی ما برای راحتی کار دانشجویان، بهترین و مناسبترین آنها را در سایت گذاشته ایم. لطفا با در نظر داشتن موارد فوق به خرید پایان نامه اقدام فرمایید. همچنین ممکن است برخی از فایل های شبیه سازی فروشگاه هم به صورت رایگان قابل دسترسی باشد چرا که برخی از فایل های سایت از دانشجویان خریداری شده است. برای کاهش زحمت مراجعین ایرانی ،ما در این سایت هزینه جمع آوری و اشتراک گذاری برای این دسته از پایان نامه ها و فایل های شبیه سازی را دریافت می کنیم.

شبیه سازی اولین تولباکس در زمینه هلیکوپتر با بحث های پایداری

شبیه سازی  اولین تولباکس در زمینه هلیکوپتر با بحث های پایداری

فایل زیر یک شبیه سازی بسیار کامل در زمینه هلیکوپتر می باشد که در آن بحث های مختلفی مانند فرکانس، نمودار بود، قطب و صفر و غیره انجام شده است. در حقیقت فایل زیر یک شبیه سازی به صورت تولباکس است که یک سری توضیحات به زبان انگلیسی در فایل پی دی اف هم قرار داده شده است. دانشجویان می توانند از این شبیه سازی در زمینه درس کنترل مدرن و دینامیک به خوبی بهره ببرند. در شکل کنار فقط یک خروجی در بین بیش از 25 شبیه سازی را نشان می دهد. البته شبیه سازی در مطلب انجام شده و کاملا قابلیت ویرایش دارد.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 22,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:
اینجانب با مطالعه کامل از مطالب درج شده در اطلاعیه فروشگاه در قسمت بالای همین صفحه، اقدام به خرید این فایل از سایت نموده ام.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
45708463helicopter_579603_8896.zip15.2k

نظرسنجی

در چه زمینه ای به فایل شبیه سازی نیاز دارید؟